16. oktober, kveld: MELØYGALLAEN (nyhet!!)
Meløy trenger mer rød løper, mer dress, kjole og høye hæler, mener vi. Kort fortalt, vi trenger å bli flinkere til å feire oss selv og heie på hverandre!
Derfor, 16. oktober:
- etter et inspirerende Meløyseminaret på Halsa på dagtid, reiser alle hjem, kanskje en hvil på sofaen?
- .....så: rask dusj, kanskje bobler, finstasen på, og så gratis buss til Meløy kulturhus i Glomfjord: MELØYGALLAEN!
- velkomstdrink, deilig treretters middag, mer godt i glasset, supergod stemning, historiefortelling, underholdning og prisutdelinger.
Er det ikke bra?! :-) meld deg på her!
Lynrask bakgrunn: du husker "Meløyerklæringen", signert av næringslivets ledere under Meløyseminaret på Halsa i 2023?
Vel, siden da har MNF jobbet for å rigge oss og Meløy tett på-programmet for det som skal komme. Mer penger inn, ny organisering, nye insatsområder:
Vi skal bli flinkere til å samarbeide systematisk, om rekruttering, profilering og å bli et bedre vertskap.
Og: vi skal feire oss selv fordi vi får det til! Med dette som bakgrunn er at det Meløy Næringsforum i samarbeid med Meløy kommune inviterer til MELØYGALLAEN 2025, et helt nytt og helt annerledes arrangement!
Det er altså i dette samme påmeldingsskjemaet at du melder deg på både til Meløyseminaret og MELØYGALLAEN, og her krysser du også av for transportbehov og stoppested. Velkommen!
Mer informasjon:
Tfl 99299908, Edmund - daglig leder i Meløy Næringsforum - epost: post@meloynf.no